Zdejmowanie klątw i uroków

Klątwa, to negatywna energia magiczna nadawana do adresata w czasie stosownego obyczaju magicznego. Polega on na tym, że ktoś komuś niechętnie życzy i ta niedobrze życząca osoba bądź wynajęty przez nią fachowiec wyraża w trafnym rytuale magicznym jej rodzaj, długość występowania, kogo on dotyczy i jakiej dziedziny życia. Samoistna próba odczynianie klątw i uroków, zatem wyzwolenia się od tego gatunku energii wychodzących z klątw, dokonana przez niewtajemniczoną osobę, jest niewskazana, bo tego modelu przedsięwzięcie może dać zwiększenie się czynienia klątwy i uszczerbek na zdrowiu.

Czy magia miłosna jest właściwym ratunkiem na osiągnięcie czyjejś miłości?

Po magię miłosną dotykają najczęściej osoby, które odnalazły się na przysłowiowym życiowym zakręcie i tkwią w obliczu rozstania z towarzyszem bądź przewidują, iż współmałżonek odsuwa się od nich i potrzebują zatrzymać go za każdą cenę. I tak istotnie można zrozumiale uszczegółowić magię miłosną – jako strategia na zdobycie czyjejś miłości, na powrót partnera, na schwytanie go przy sobie za wszelaką cenę. Czy urok magia miłosna jest pewnym kluczem na otrzymanie czyjejś miłości? To otrzymanie czyjejś miłości na siłę, to uwięzienie kogoś przy sobie na siłę, to zbudowanie czegoś sztucznego, co dalekie jest od miłości a naprowadza bardziej podporządkowanie drugiego człowieka. Na siłę, przeciw jego woli. A jeżeli go nie zdobędziemy, trzeba zezwolić, aby ta osoba odeszła. Na nas ponadto gdzieś czeka i mocna miłość, która się nie skończy, i przenikliwe zadowolenie, które będzie nadziemskie w swój oczywisty sposób i do którego nie będziemy pragnęli żadnego obrządku bądź zaklęcia.

Najmocarniejszy urok sercowy – czarna magia

W naszym życiu występują różnorodne negatywne zjawiska: szczególne trafy okoliczności, sytuacje, w których stale ponosimy straty, również materialne jak i niematerialne, wrażenie, że przez lata żyjesz w sytuacji bez wyjścia, znajdujesz się w zamkniętym kręgu wydarzeń, wszelkie usiłowania spełzają na niczym, wypatrujesz miłości i stale doznajesz zawodu. Bywa, że wszystkie lata egzystujemy w takim stanie, uważając, że tak ma być. Przypuszczalnie jesteśmy pod urokiem czarnej magii. Magia, to kierowanie energią w różnych celach. Jedynie zamysły mogą być różnorodne i sposób zastosowania energii. Traktuje się zatem, iż jeśli ktoś ma niechlubne cele i kombinuje energią bez wiedzy i zgody osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie tylko sztuka blokowania innym ludziom, ale częstokroć praca terapeutyczna, samoanaliza siebie i własnych postaw. Analiza, która częstokroć umożliwia na rozpoznanie, dlaczego nienawidzę tej osoby, czemu pragnę jej zaszkodzić, czy mam takie prawo, co z tego wystąpi dla mnie oraz dla innych? Rzeczywiste próbowanie magii, to sztuka rozkwitu na każdej względnej płaszczyźnie etycznej oraz moralnej także, która na tyle rozbudowuje świadomość siebie, świata, doświadczeń, iż niepotrzebne są każde postępowania fizyczne, wystarczy skupiona myśl.

Ciekawa www odczynianie klątw i uroków zapraszamy.