W szczególności zabezpieczenie na piątkę

Obecnie wiele biznesmenów usiłuje znaleźć jak najkorzystniejszych wyjść rozwojowych dla swoich instytucji. Teraz jest ogrom pomysłów na uproszczenia i ulepszenia z różnych obszarów, które możemy wprawić w prowadzonym przez siebie biznesie. Zwłaszcza ważna jest kwestia ochrony. Niektórzy chcą inwestować w zwyczajne metody, czyli zatrudnienia z jednym lub paroma ochroniarzami. Jest to standardowa i przetestowana strategia, mająca na celu dopilnowanie bezpieczeństwa w naszej firmie zarówno dla naszych pracowników jak i w celu uniemożliwiania teoretycznym kradzieżom i wtargnięciom. Jedni z nas natomiast uważają, że nie ma sensu wydawać środków na dodatkowych pracowników. Dlatego zakupują i instalują urządzenia nagrywające, nad którymi trzyma pieczę osoba do tego dopuszczona bądź takie filmiki są sprawdzane dopiero w chwili, kiedy ma miejsce jakiś incydent. Tymczasem ogromna grupa kierowników, która woli iść za postępem stawia na bardziej innowacyjne sposoby. Mowa tu o ochronie zdalnej. W dzisiejszej cyberprzestrzeni i postępującej technologii robi się to coraz bardziej sławne i coraz chętniej testowane przez firmy różnorakiego rodzaju. Ma to na celu poprawienie systemu ochrony wideo w taki sposób, by każdy mógł czuć się bezpiecznie i by nasze papiery, jak również wytwarzane w firmie rzeczy były dokładnie chronione. Gdy akurat poszukujemy takiego wyjścia, to doskonała dla nas będzie internetowa strona etower.pl. Jest to niepowtarzalna z firm, u której dokładnie dostępne są takie usługi.

Czym dokładnie jest ochrona zdalna i co posiada oferta?

Wcześniej wspomniany typ ochrony zrobił się mocno znany i preferowany przez ówczesnych właścicieli firm. Jest to wszystkim wiadome, że technologia ciągle się rozwija i nie da się zostać z tyłu. Natomiast sporo z nas stale nie może przekonać się do takiego typu metod. Zwłaszcza wynika to z minimalnego poziomu wiedzy w tej kwestii, a więc czym jest ochrona zdalna i co może nam zaproponować etower.pl? Każdy, kto chciałby wdrożyć to u siebie na początku musi zaznajomić się z terminem wideoweryfikacji, który oznacza mobilny system inteligentnego, wizyjnego monitoringu. Jest to zamiennik dla starodawnego ochroniarza. Dla firm zdeterminowanych na taką ochronę zakładamy innowacyjne programy analizy, które automatycznie powiadamiają operatora o występującym zagrożeniu. W takiej kwestii to on decyduje o przypuszczalnym włączeniu alarmu, reflektora oświetlającego teren, nagrywania wideo w czasie rzeczywistym lub o zastosowaniu megafonu, w celu odstraszenia niechcianych gości. Dostępna jest usługa zwana „konsjerż”, która używa wideodomofony. Za pomocą nich możemy utrzyma kontakt między osobą z zewnątrz, a dyspozytorem wewnątrz. Co więcej mamy pełen dostęp wideo do terenu przed firmą. Poza tym mamy pakiet „inteligentnej firmy”, w skład którego wchodzą usługi jak na przykład otwieranie oraz zamykanie bram, weryfikacja wchodzących i opuszczających firmę pracowników, rejestr tablic rejestracyjnych. Poza tym taki system sprawdza też temperaturę, wilgotność i zalanie wodami opadowymi. W pakiecie odszukamy też wideopatrol, za pomocą którego osoba z naszej ochrony zdalnej siedzący w centrum monitorowania będzie miał sposobność porównania zdjęć z dwóch różnych pór dnia. Za pomocą tego będzie on w stanie zawiadomić policję bądź Grupę Interwencyjną.

Wartości wdrożenia do biznesu ochrony wideo

Jeśli wdrożymy taki system mobilnej wieży ochrony u siebie, to jest to poniekąd reklama dla naszego biznesu i być może będzie on nieco silniej wyłapywany przez kupców. Sporo z nabywców zauważając, że właściciel inwestuje w postępowe działania zwraca szczególną uwagę na jego firmę i jest jej ciekaw. Kolejnym plusem jest to, że dzięki mobilnemu monitoringowi możemy zaoszczędzić nawet do 60% środków, które wydalibyśmy na tradycyjnego ochroniarza. Jeśli więc szkoda nam pieniędzy na system ochrony, to jest to perfekcyjny sposób. Istotnym atutem wideoweryfikacji, zatem jest zniwelowanie bezsensownych alarmów, dzięki skrupulatnemu znajdowaniu i scharakteryzowaniu celu. W takim wypadku unikniemy bezcelowych alertów i będziemy mogli skierować swoją uwagę na ważniejszych kwestiach. Innymi zaletami jest, między innymi fakt, że będziemy mieli całodobowy monitoring, reakcję audio w czasie rzeczywistym, rozpoznanie wizualne intruzów, spłoszenie nieproszonych gości za pośrednictwem światła białego. Jeśli więc chcemy iść w kierunku nowatorskiej technologii i postawić na ochronę wideo, bez wątpienia musimy zadeklarować się na zaczerpnięcie z oferty http://etower.pl.

Artykuł został wydany przez zarządcę strony www ochrona wideo.