Odczynianie klątw i czarów

Klątwa, to negatywna energia magiczna wysłana do adresata w trakcie stosownego rytuału magicznego. Polega on na tym, iż ktoś komuś niedobrze życzy i ta niechętnie życząca postać albo wynajęty przez nią ekspert wypowiada w odpowiednim rytuale magicznym jej rodzaj, długość występowania, kogo on obowiązuje i jakiej płaszczyzny życia. Samodzielna próba odczynianie klątw i uroków, czyli uwolnienia się od tego gatunku energii powstających z klątw, zrealizowana przez nieuświadomioną osobę, jest niepożądana, bowiem tego modelu postępowanie może dać nasilenie się wykonania klątwy i uszczerbek na zdrowiu.

Czy magia miłosna jest dobrym kluczem na zdobycie czyjejś miłości?

Po magię miłosną zaglądają popularnie osoby, które znalazły się na powszechnym życiowym zakręcie i stoją w obliczu zerwania z partnerem bądź wyczuwają, iż małżonek oddala się od nich i chcą zatrzymać go za każdą cenę. I tak dokładnie można wyraziście uszczegółowić magię miłosną – jako sposób na otrzymanie czyjejś miłości, na powrót partnera, na złapanie go przy sobie za wszelaką cenę. Czy urok magia miłosna jest trafnym ratunkiem na pozyskanie czyjejś miłości? To zdobycie czyjejś miłości na siłę, to złapanie kogoś przy sobie na siłę, to utworzenie czegoś sztucznego, co dalekie jest od miłości a przypomina bardziej uzależnienie drugiego człowieka. Na siłę, przeciw jego woli. A jeśli go nie zdobędziemy, trzeba pozwolić, aby ta osoba odeszła. Na nas też gdzieś czeka i silna miłość, która się nie skończy, i typowe zadowolenie, które będzie czarodziejskie w swój normalny sposób i do którego nie będziemy pragnęli żadnego obyczaju czy zaklęcia.

Najmocarniejszy czar miłosny – czarna magia

W naszym życiu powstają odmienne niszczące zdarzenia: wątpliwe zbiegi okoliczności, sprawy, w których nieprzerwanie ponosimy straty, również materialne jak i niematerialne, odczucie, iż przez lata trwasz w sytuacji bez wyjścia, trafiasz się w zamkniętym kręgu przeżyć, jakiekolwiek dążenia spełzają na niczym, wypatrujesz miłości i stale zyskujesz zawodu. Jest, iż całe lata tkwimy w takim stanie, wierząc, że tak ma być. Prawdopodobnie jesteśmy pod bodźcem czarnej magii. Magia, to zarządzanie energią w różnych celach. Jedynie zamysły mogą być odmienne i sposób używania energii. Stosuje się więc, że jeśli ktoś ma nieuczciwe cele i manewruje energią bez wiedzy i akceptacji osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie tylko zręczność rujnowania innym ludziom, jednak nagminnie praca terapeutyczna, samoanaliza siebie i osobistych postaw. Analiza, która regularnie przyzwala na poznanie, czemuż nienawidzę tej osoby, czemu wolę jej zaszkodzić, czy mam takie obowiązek, co z tego wystąpi dla mnie i dla pozostałych? Faktyczne wykonywanie magii, to zręczność rozwoju na każdej praktycznej powierzchni etycznej i moralnej również, która na tyle rozwija świadomość siebie, świata, doświadczeń, iż nieskuteczne są wszystkie działania fizyczne, wystarczy skoncentrowana myśl.

Ciekawa strona czarna magia miłosna ezopark.com zobacz koniecznie.