Brama dla wymagających

Brama segmentowa przeznaczona jest dla klientów bardzo wymagających. Stworzona została z myślą żeby łączyć w sobie nie tylko funkcje ochrony tego, co się za nią znajduje, ale również jest po to żeby chroniła nasze pomieszczenie przed utratą ciepła.

Nowoczesne rozwiązania

Brama, mimo że może być bardzo dużych rozmiarów to jest bardzo lekka. Dzięki czemu mechanizm, który jest odpowiedzialny za odsuwanie będzie bardzo trwały. Brama ma bardzo wiele zastosowań. Każdy klient, który się na nią zdecyduje może wybrać dowolny system zabudowań. Może to być typowa brama do garażu, ale również bardzo dobrze spisuje się w pomieszczeniach magazynowych czy w warsztatach. Można wtedy zamówić takie  bramy segmentowe – Terrum.pl, która ma okna i drzwi.

Jak widać jest to naprawdę nowoczesne rozwiązanie, które zyskuje na całym świecie ogromną ilość klientów. Producent bramy wiedział jak spełnić wszystkie możliwe kryteria żeby powstało tak wydajne urządzenie, bez którego nasze garaże i inne pomieszczenia nie będą normalnie funkcjonować.